Vášeň přehled

Vášeň https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484241/bmid_vasen-GOa-484241.jpg 4 70 70

Maryanne Hamiltonová očekávala, že bude šokována, ale chlípné orgie, které najde v salonu paní Masterové, ji nutí přemýšlet, zda nevstoupila do pekla. Zoufale se snaží uniknout a narazí na samotného mistra hříchu - lorda Swansborougha. Fascinována jeho nahotou se touží dotknout každého centimetru jeho dlouhého, tvrdého... těla. A když ji vyzve, aby se přiblížila, rychle se poddá jeho hříšným slibům tělesné rozkoše a smyslné extáze. . .... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Mediaplex

Black Silk , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vášeň. Přihlašte se a napište ho.

dooky
25.03.2024 3 z 5

Nemohu si pomoct, ale první díl mě bavil víc. Tady sice přibylo děje, ale nějak mě to nechytlo. Maryanne mi moc k srdci nepřirostla, i když byly chvíle, kdy mě překvapila. Trochu zklamání a uvidím, jestli se pustím do dalšího dílu.

Pain
27.02.2023 3 z 5

V druhém díle se ubralo na erotických scénách a přitlačilo se na příběhu. Detektivní linka je zajímavá a lepší než děj první knížky. Hlavní postavy jsou slabší. Maryanne mě nenadchla. I od lorda Swansborougha jsem čekala více. V prvním díle byl zajímavější. Nicméně třetí díl určitě přečtu. :)
Sice dávám čtyři hvězdičky, ale viděla bych to spíše na 3,5.

Kristy.Seb
25.11.2022 4 z 5

To, na čem v životě záleží, není, odkud jsem přišla, ale kam směřuji. Co budu dělat. Naše současnost, naše budoucnost - to je důležité.

Co se týká děje, tak jednoznačně lepší než první díl.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vášeň v seznamech

v Právě čtených2x