Vaše jedinečná zahrada přehled

Vaše jedinečná zahrada https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516254/bmid_vase-jedinecna-zahrada-oex-516254.jpg 1 2 2

Chytré nápady, tvůrčí řešení a jasné návody vám pomohou proměnit svoji zahradu v unikátní místo s vaší osobní pečetí. Každý projekt uvidíte jasných fotografiích a s pokyny krok za krokem. Na rozdíl od jiných knih o zahradničení jde o hledání nápadů a jejich přeměně v něco skutečně osobního. Objevte jednoduchá řešení, která zapůsobí. - Více než 25 designových projektů s jasnými pokyny a fotografiemi. - Inovativní terénní úpravy a výsadby, které zahradníci zvládnou za víkend. - Čerstvé nápady a inspirace, jak vytvořit atmosféru ve venkovních prostorách. Od renovace starého zahradního nábytku až po výrobu vlastních zahradních vodních prvků, tato kniha vám otevře oči k možnostem upcyklace a povzbudí vás, abyste používali to, co máte. Obnovte svou zahradu ptačími budkami, domečky pro ropuchy a stanovišti pro hmyz, abyste vytvořili prosperující přírodní prostředí. Chcete raději využít prostor pro sebe? Postavte si sedátko ze špalku, lavičku, zapuštěné ohniště, nebo úložiště nářadí a vytvořte dokonalou atmosféru své vlastní zahrady.... celý text

Architektura Hobby Zahrada
Vydáno: , Grada

RHS The Creative Garden , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vaše jedinečná zahrada. Přihlašte se a napište ho.

Iki1
01.10.2023 1 z 5

Kdyby tato kniha vyšla před nějakými třiceti lety, byla by to bomba. Ale dnes, v době pinterestu je vcelku zbytečná. Nápadů tu není příliš, na pinterestu jsou také solidně zpracovány. Navíc je v knize velký rozptyl nápadů, snad aby si každý čtenář přišel na své.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vaše jedinečná zahrada v seznamech