Znamení smrťáka přehled

Znamení smrťáka https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90529/znameni-smrtaka-90529.jpg 4 5 5

Vašátko a Horác série

< 8. díl

Přepracované vydání stejnojmenné povídky z roku 1986. Autorčin stálý hrdina malíř Horác se při toulkách po jižní Moravě náhodou zaplete do záhadných úmrtí v partě výrostků, je si jist, že ve skutečnosti jde o vraždy, ale neodvažuje se se svým podezřením jít na policii. Pátrá na vlastní pěst, až je sám zatčen pro podezření z vraždy…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Znamení smrťáka. Přihlašte se a napište ho.

Aghatte
11.10.2021 3 z 5

Malíř Horác pátrá velmi amatérsky a uvěřitelně, žádný superman to není.
Pochopila jsem, že jde o rok 1964, tomu úměrný byl i jazyk. Občas krkolomná slovní spojení, nebo jsem vůbec nepochopila smysl věty, ale to jen občas.
Když na závěr vyskočilo jméno potencionálního pachatele, vůbec jsem ho dosud nezaznamenala. Čtenář sledoval hlavně myšlenkové pochody Horáce a jeho pochody krajinou a po restauracích. Uhádnout vraha a důvod neměl šanci - čtenář. Horác to nakonec rozlousknul, ale nechápu jak. Nicméně i tak to nemůžu zavrhnout, kdo má rád obyčejné české soudničky a staré detektivní příběhy, jistě si to s chutí přečte.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Znamení smrťáka v seznamech

Hana Prošková