Vasalisův paradox přehled

Vasalisův paradox https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87341/vasalisuv-paradox-87341.jpg 3 27 27

Jednoho časného rána naruší nebývalý poklid pařížské Sorbonny náhlá smrt. Ale jaký mohl mít Albert Cadas, profesor středověké literatury, důvod k sebevraždě? Valentine Saviovou, talentovanou mladou restaurátorku, mezitím navštíví tajemný starší gentleman s unikátní zakázkou: má zrestaurovat bezcenný středověký rukopis, jehož opotřebované stránky slibují rozkrytí jisté záhady, která po staletí fascinuje badatele i spisovatele. Valentine však brzy zjistí, že stínové postavy, které mají o tajemství knihy zájem, jsou mnohem krutější a temnější, než si vůbec dokáže představit. Společně se svým přítelem, aristokratem, znalcem a tak trochu taky podvodníkem Hugem Vermeerem, a Davidem Scottou, Cadasovým doktorandem, se Valentine vydává na dobrodružnou výpravu úzkými uličkami a pochmurnými palácovými sídly Latinské čtvrti. 1. vydání.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Metafora

Le Paradoxe de Vasalis , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vasalisův paradox. Přihlašte se a napište ho.

m_martina
17.01.2022 4 z 5

Tak trochu zdlouhavé, ale dalo se. Hned otevírám pokračování.

martin8550
21.02.2021 4 z 5

Napínavý příběh, přitažlivý námět, skvělé vyprávění, sympatická hlavní postava. Trochu nepravděpodobná zápletka. Ale i tak nadprůměrná detektivka.

Miruš
16.09.2017 3 z 5

Pro mě zbytečně složité v průběhu...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vasalisův paradox v seznamech

v Právě čtených1x