Vaříme zdravě pro děti bez mléka, vajec, pšenice a sóji přehled

Vaříme zdravě pro děti bez mléka, vajec, pšenice a sóji
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148544/varime-zdrave-pro-deti-bez-mleka-vajec-psenice-a-soji-148544.jpg 4 2 2

Chcete se o své děťátko postarat co nejlépe, jenže po tom, co zazněla diagnóza potravinová alergie, cítíte bezradnost? Tato kniha přináší ucelený úvod do problematiky a bezpečně vás provede všemi úskalími dietního stravování. A navíc vám poradí, jak dopřát dítěti vyváženou stravu. Recepty pokryjí vše od prvních kašiček až po společné jídlo u rodinného stolu. Tyhle recepty si dítě zamiluje! jak jíst od počátku bez alergenů více než 100 receptů pro kojence a děti od 13 měsíců srozumitelné vysvětlení nejnovějších poznatků ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vaříme zdravě pro děti bez mléka, vajec, pšenice a sóji. Přihlašte se a napište ho.

Verrrunka
15.02.2018 3 z 5

No... Čekala jsem, že tam budou zdravé recepty pro děti, ale vesměs to není buď nic, co doma nevymyslíte sami, nebo tam jsou ingredience, které mi přijdou pro děti zatím nevhodné. Takže já jsem si z toho bohužel neodnesla vůbec nic.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vaříme zdravě pro děti bez mléka, vajec, pšenice a sóji v seznamech

v Právě čtených1x