Vezmu si tě přehled

Vezmu si tě
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126222/vezmu-si-te.jpg 4 101 101

Vanza série

Mistrně vyprávěný příběh plný napětí, důvtipu a romantický citů. Není snadné si vydělávat na živobytí jako placená společnice, když má jeden ostrý jazyk a bystrou mysl. Proto také Emma Greysonová musí často měnit místo. Nyní pracuje ve venkovském sídle plném nudných hostů, kde se otravuje až k smrti. Dokud nepotká legendárního Edisona Stokese, u nějž získá místo tajné asistentky. Stokes má právě nevšední úkol, vypátrat zloděje, který ukradl starobylou knihu o tajných lécích. Má podezření, že se zločinec nachází mezi hosty a že právě hledá vhodnou oběť, na níž vyzkoušel jistý elixír - někoho, jako je Emma. Emmu její nové nebezpečné poslání vzrušuje, ale když vrah udeří, uvědomí si, že pokud jej s Edisonem nepřelstí, nejspíš ztratí nejen muže svých snů, ale i vlastní život.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR) , Baronet

I Thee Wed , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vezmu si tě. Přihlašte se a napište ho.

vcielka
01.08.2023 4 z 5

Pacilo sa mi kupodivu, ako hrdinka natahovala hrdinu ohladne toho ako je u neho len zamestnana, i ked to robila nevedome :) Pacilo by sa mi, keby viac skripal zubami. Inak prijemna oddychovka aj ked ten detektivny pribeh ma az tak nebral.

Kudík
19.03.2021 4 z 5

Přišlo mi to trošku překombinované, hlavně závěrečné rozuzlení, i když uhádnout zde zlosyny nebylo těžké. Ovšem hlavní hrdinové Emma a Edison byli bezva. Ona jako nestandardní společnice, trošku prostořeká, ale úžasně svá a on lehce sarkastický a ohleduplný ke svému personálu vyžadujícímu doporučení. :) Své kouzlo měla i babička.

georginaa
04.02.2021 2 z 5

Sice vtipně napsané, ale nějak jsem z příběhu nebyla nadšená. Od této spisovatelky jsem přečetla mnoho knih, ale tohle mi přišlo slabé. Umí udělat akčnější prostředí, škoda.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vezmu si tě v seznamech

v dalších seznamech2x

Jayne Ann Krentz