Vánoce nebudou! přehled

Vánoce nebudou!
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424129/bmid_vanoce-nebudou-zyy-424129.jpg 4 189 189

Humorný příběh z pera Johna Grishama, mistra právnických thrillerů, jak ho možná neznáte. Představte si rok bez Vánoc. Žádný generální úklid, pečení cukroví, nákup dárků, výzdoba domu. Hodit tak všechny starosti za hlavu a odjet někam daleko od přeplněných obchodů, neprůjezdných ulic, nervózních lidí před i za pultem. Třeba do ticha hor, nebo ještě raději někam za teplem k moři… Stejný nápad dostali i Luther a Nora Krankovi. Jejich dcera Blair právě odletěla na delší dobu do Peru a oni si svátky bez ní nedovedou představit. Aby zahnali smutek, rozhodnou se pro radikální řešení: letos se u nich Vánoce slavit nebudou, ať se na ně jejich staromilští sousedi dívají, jak chtějí. Oni pojedou zábavní lodí do Karibiku... Jenže jeden telefonát krátce před odjezdem vše dočista změní.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Skipping Christmas , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vánoce nebudou!. Přihlašte se a napište ho.

lulucinax
04.02.2024 5 z 5

Já jsem se bavila, od začátku až do konce. U knížky jsem se snad tak nikdy nenasmála. Grisham mě příjemně překvapil.

georginaa
03.02.2024 5 z 5

Nádherný den plný nečekaných událostí. Taková plavba na Karibiku má též něco do sebe, ale nechat si ten nejkrásnější den v roce ujít by byla velká škoda. Hlavně když máte tak skvělé sousedy, kteří když je problém, tak nejzjištně pomůžou a možná někdy na oplátku zase vy jim. To je celý příběh vánoční romance.

Česneksmedem
19.12.2023 4 z 5

Docela se divím nízkému hodnocení některých čtenářů. Asi to vzali moc vážně. Bavil jsem se, protože u nás doma bereme tyto svátky hodně vlažně a stromek máme pouze do Tří králů. Lutherovi jsem to teda vážně nezáviděl!
A ten konec? Ten je takový americký, i když si nejsem jistý tím, jak moc je reálný.

Knižní novinky (44. týden)

27.10.2019

Kniha Vánoce nebudou! v seznamech