Valerie, návrat na Cotton Fields přehled

Valerie, návrat na Cotton Fields https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382154/mid_valerie-navrat-na-cotton-fields-PTI-382154.png 3 20 20

Valerie série

< 6. díl

Valerii nemá pokoj a pohodu. Nenávistný, krutý nevlastný brat Stephen prepadne jej dom, zapáli plantáže a utýra Valerie a jej otrokov. Skoro umierajúcu Valerie odvezie Kendrik do svojho domu v New Orleanse. Kapitán Meliville sa v tejto dobe vrhá do vojny Juhu proti Severu, lebo sa snaží prekonať bolesť z rozchodu s Valerie. Nezáleží mu na živote, bezhlavo riskuje a pri pokuse o prelomenie námornej blokády je zajatý a odsúdený na smrť. Valerie sa medzitým dozvie skutočnú pravdu o pozadí jeho nevery, ale zdá sa, že ich šťastie je už navždy stratené. Jediný človek, ktorý ho môže zachrániť, je Kedrik. A Valerie ponúka vysokú cenu – ak sa právnik Mattehwova prípadu ujme, je ochotná splniť jeho staré prianie a stať sa jeho ženou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Noxi

Valérie. Rückkehr nach Cotton Fields , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Valerie, návrat na Cotton Fields. Přihlašte se a napište ho.

georginaa
19.11.2020 2 z 5

Poslední díl série, ještě že ty knihy nejsou tak silné. První díl jsem byla nadšená a s každým dalším dílem to šlo s kopce. Jenže jsem chtěla vědět jak to vše nakonec dopadne.

lenka9044
01.01.2020 2 z 5

poslední knihu jsem četla jen proto, že mi přišlo líto nedočíst celou sérii. Kvalita od prvního dílů značně poklesla... o válce tam toho také moc není... od třetího dílu už mě to docela zklamalo, bohužel

waltlenka5
28.01.2015

líbilo se mi to

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Valerie, návrat na Cotton Fields v seznamech

v dalších seznamech1x