V tónech duhového života přehled

V tónech duhového života https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263213/mid_v-tonech-duhoveho-zivota-KCM-263213.jpg 4 59 59

Příběh o naději, lásce, hledání, začínající kariéře a životním tápání. Daniel je mladý, ambiciózní a talentovaný zpěvák, studuje konzervatoř a zpívá v kapele. Jako každý umělec touží po úspěchu. Hledá své místo v životě a zároveň se poohlíží po tom pravém, s nímž by dokázal žít. Dan je totiž gay. Svou orientaci považuje za danou věc. Je sám na sebe zdravě hrdý a rozhodně o sobě nikdy nepochyboval. Leč lze podobný liberální přístup v dnešní době očekávat ode všech v okolí? Daniel chce v životě okusit co nejvíc a v písku času zanechat co možná nejvíce stop. Dokáže Daniel nakonec odolat svodům okolního světa? Vytrvá na své cestě za štěstím? To vše a ještě více se dozvíte v barevném příběhu doplněném o osobité ilustrace malířky Ivety Breburdové.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V tónech duhového života. Přihlašte se a napište ho.

Rainbowdreamer
12.06.2023 3 z 5

Průměrná kniha, je třeba ji brát, že je od ne-spisovatele. Osobní zpověď začátku profesní i osobní cesty jednoho gaye - začínajícího zpěváka. Oceňuji určitou upřímnost a opravdovost, kterou z textu cítím, stylisticky je to ale často ne úplně dobré, dialogy i popisy působí často uměle. Ale k hlavnímu hrdinovi jsem získal kladný vztah a rád jsem si jeho životní příběh přečetl.

Sisi2212
13.05.2019 5 z 5

Přiznám se, že knihu jsem si pořídila kvůli autorovi, kterého znám z divadla a byla jsem zvědavá. Moc jsem od ní nečekala, ale od první stránky jsem ji naprosto propadla a přečetla jedním dechem a těším se a doufám v další knihy od tohoto autora

Cailas
01.11.2018 4 z 5

Místy vtipné, jindy zase smutné a někdy až k neuvěření, za to čtivé. Normální zamilovaný příběh, který zabaví, nijak zvlášť odlišný od ostatních. Liší se jen vztahem kluk + kluk. Snad jen díky tomu dávám 4*, jinak bych to viděl spíše na 3*, protože mám tuto tématiku v oblibě.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha V tónech duhového života v seznamech

v Právě čtených1x

homosexualita LGBT, queer, LGBT+