V temnotách přehled

V temnotách https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536054/bmid_v-temnotach-66157a61cf5b8.jpg 4 105 105

Matěj Mlynář série

Ztracená studentka, rituální vražda novorozence, sekta, drogy, krvavé běsnění Takové zlo prochází ulicemi poklidného Jindřichova Hradce, kde žije knihkupec Matěj Mlynář, bývalý policista, dnes soukromé očko. Poté co ho vyhledá matka zmizelé studentky, se zaplete do vyšetřování, které ho zavede do nejtemnějších stok. Pod vlídnou tváří města bují nenávist, předsudky, xenofobie Ještěže má Matěj svou Pavlu, která pracuje u policie, s níž může společně čelit zlu, které se nenápadně šíří. 1x CD MP3... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V temnotách. Přihlašte se a napište ho.

PetrMalas
předevčírem 5 z 5

Autor je český Robert Bryndza a celá jeho detektivní série je moc povedená., a s každou knihou lepší.
Skvělý český autorek detektivek, moc doporučuji.

hana1039
11.04.2024 audiokniha 5 z 5

Matěj se musí vypořádat nejen se smrti své dcery Rebeky, ale i s chováním dcery Terky, která se mu odcizuje... navíc se pustí do hledání ztracené studentky a zdá se, že jsou oba případy - smrt kojenců - propojené...konec napovídá, že se můžeme těšit na další díl :-))

tereza1964
03.04.2024 4 z 5

Asi zatím pro mě nejhorší kniha ze série, příběh mi ke konci přišel zbytečně uspěchaný a trochu mi vadilo neustálé vyznávání lásky mezi Mlynářem a jeho partnerkou Pavlou.

Knižní novinky (13. týden)

22.03.2020

Kniha V temnotách v seznamech