V otázkách jsou odpovědi – Jak získat kladnou odpověď v síťovém marketingu přehled

V otázkách jsou odpovědi – Jak získat kladnou odpověď v síťovém marketingu
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382755/bmid_v-otazkach-jsou-odpovedi-jak-ziskat-mfH-382755.jpg 4 24 24

Tato humorná, ale především inspirativní a praktická příručka ukazuje, jak se prosadit na jakémkoli trhu a dosáhnout skvělých výsledků. Prodalo se jí přes milion výtisků a vyšla v dvaceti sedmi zemích světa. Kromě jiného se dozvíte pět zlatých pravidel úspěchu, metodu čtyř klíčů, šest strategických dovedností potřebných pro působivou prezentaci a šest skvělých postupů, jak vyvolat příznivý dojem. Nechybí ani kapitola o řeči těla.... celý text

Literatura naučná Ekonomie a obchod Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Pragma

Questions Are The Answers , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V otázkách jsou odpovědi – Jak získat kladnou odpověď v síťovém marketingu. Přihlašte se a napište ho.

HelenBarbora
27.04.2021 5 z 5

Inspirativní, poučné, doporučuju

Katty167
04.03.2018 5 z 5

Skvela cetba, mnoho poznatku vyuzitelnych v byznysu i v osobni rovine. Doporucuji vsem, kteri uvazuji o zapojeni se do sitoveho marketingu nebo treba “jenom” chteji poznavat nove lidi

Pesvo
11.12.2013 5 z 5

V letošním roce jsem se osobně setkal s tímto výjimečným mužem. Málo to v období, kdy mi přišel balík s touto knihou. Našel jsem v ni odpovědi na své otázky, spoustu rad jak zlepšit mé podnikání v MLM a hlavně jak jednat s lidmi, které potkáváme dnes a denně...

Knižní novinky (18. června - 1. července)

18.06.2018

Kniha V otázkách jsou odpovědi – Jak získat kladnou odpověď v síťovém marketingu v seznamech

v Právě čtených3x