V létě ti řeknu, jak se mám přehled

V létě ti řeknu, jak se mám https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489408/bmid_v-lete-ti-reknu-jak-se-mam-CAZ-489408.jpg 3 19 19

Exkluzivní filmová reedice bestselleru V létě ti řeknu, jak se mám od Evity Twardzik v českém jazyce. Kniha vychází u příležitosti očekávaného uvedení filmu. Součástí speciální reedice je barevná foto část s jedinečnými a autentickými záběry z natáčení. O čem je tato kniha? Tři manželské páry, jedna právnička, spojení společnou minulostí. Stačí půl roku a v jejich životech se všechno změní. Nebo tajemství překračují prahy jejich domovů. Každý z nás vytváří před svým okolím vlastní obraz o svém životě, každý se prezentuje tak, jak chce být vnímán. Před světem, před nejbližší rodinou a často i před sebou samým. Všichni máme svá tajemství. Ty, které nás dělají slabšími, zranitelnějšími, nedokonalými.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V létě ti řeknu, jak se mám. Přihlašte se a napište ho.

HaniSebi
11.06.2023 3 z 5

Málokdy se mi film líbí více než knižní předloha. V tomto případě to tak ale stoprocentně je. Přišlo mi to celé takové nijaké, ale na dovolenou dobrý. Překlad ze slovenštiny do češtiny je tedy kapitola sama pro sebe, ten raději ani hodnotit nebudu, za ten autorka nemůže. Každopádně bych doporučovala, pokud máte tu možnost, sáhnout raději po slovenském originálu. Nebo ještě lépe, vezměte do ruky knihu jinou a tady raději zhlédněte film.

myšpa
04.08.2022 3 z 5

Příběhy pěkné, ale těch pravopisných chyb tam bylo opravdu hodně.

Janis060
22.06.2022 1 z 5

Příběhy několika rodin a přátel jsou vymyšleny dobře, čemu bych se tady ale ráda věnovala je vydání této knihy - 3. vydání, filmová reedice. Měla jsem ji půjčenou z knihovny a kdybych si ji koupila, byl by to asi nejhorší kup knihy v životě. Nesmyslné mezery uprostřed slov a překlad do češtiny se slovenskými výrazy a slovosledem, to mě opravdu chvílemi odrazovalo od dalšího čtení. Ale dočetla jsem nakonec do konce. Vždy kupuji a čtu slovenské knihy v originále, tuhle jsem už nesehnala. Jsem puntičkář a mám ráda kvalitní překlady. Tento rozhodně toto nesplňuje. Je to vůči autorce škoda.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha V létě ti řeknu, jak se mám v seznamech