V duhové kouli / Mořský svět - Hrací kniha přehled

V duhové kouli / Mořský svět - Hrací kniha https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364924/bmid_v-duhove-kouli-hraci-kniha-97m-364924.png 5 7 7

Hrací kniha je určená pro začátečníky (4-9 let), kteří nikdy gamebook nehráli-nečetli. Druhé dílo tištěno zvratmo. Stáváš se hlavní postavou v knize a volíš si svou vlastní cestu. Dokážete najít kouzelný přívěsek, který ztratil skřítek? Pojďte si to zkusit a zažijete neuvěřitelné dobrodružství V duhové kouli. Čtenář-hráč se dostane do mořského světa. Při hledání zpáteční cesty zažívá skutečné podmořské dobrodružství.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V duhové kouli / Mořský svět - Hrací kniha. Přihlašte se a napište ho.

zaglo
09.01.2021 4 z 5

Zábavné čtení pro nejmenší čtenáře. Část V duhové kouli se mně i synovi líbila více. Možná proto, že tam má čtenář úkol, který se snaží splnit.

Delfí-Lenka
05.11.2020

Knížka není holčičí ani klučičí - je neutrální. Každé dítě je jiné, někomu se líbí víc první příběh, jinému spíš druhý, někomu oba dva stejně. Také musíme brát v potaz, že je to psané pro děti, ne pro dospělé, takže zde nenajdete krváky, zabíjení ani zbraně. Ale myslím, že tím kniha není ochuzena - spíš naopak, snaží se ukázat dětem, že existují i jiné možnosti řešení problému než je použití násilí. (Ohledně ilustrací - schválně je tam menší počet, aby se u dětí rozvíjela jejich vlastní fantazie, která je v dnešním světě dost ubíjena právě spousty obrázky všude kolem).

cziss
03.11.2020 5 z 5

Pěkný dvojgamebook pro děti a jejich rodiče. Myslím, že to bude dobré. Jen bych opět čekal víc ilustrací.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha V duhové kouli / Mořský svět - Hrací kniha v seznamech