Výtvarné umění Zeměplochy přehled

Výtvarné umění Zeměplochy https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17177/vytvarne-umeni-zemeplochy-17177.jpg 5 143 143

Zeměplocha - nejoblíbenější série v žánru humoristické fantasy - má svůj původ v představivosti Terryho Pratchetta, ale během těch více než třiceti knih začala žít svým vlastním životem. V této výpravné obrazové publikaci se malíř Paul Kidby pustil na svou vlastní cestu Zeměplochou a ztvárnil v ní množství postav, které si získaly nadšené čtenáře po celém světě. První sbírka Kidbyho zeměplošských ilustrací byla uveřejněna ve sborníku Terry Pratchett portfolio. Další zeměplošský příběh, který napsal Terry Pratchett a Paul Kidby ilustroval, Poslední hrdina, se stal skutečným bestsellerem.... celý text

Literatura světová Humor Fantasy
Vydáno: , Talpress

The Art of Discworld , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Výtvarné umění Zeměplochy. Přihlašte se a napište ho.

Boby17
19.01.2022 5 z 5

Krásné portréty známých postav Zeměplochy s komentářem Pana autora. Je to moc pěkné pokocháníčko a pro mě také inspirace pro další čtení, protože s některými postavami jsem se ještě nesetkal.

Terror
07.12.2021 5 z 5

Víceméně jen zopakuji obsah předchozích komentářů. JE to krásná kniha. JSOU zde nádherné ilustrace. JE to zajímavé čtení pro ty, kdož si chtějí rozšířit povědomí o Zeměploše. Přesto kniha jednu slabinu má. Měla mít alespoň trojnásobný počet stran!

mia.com
19.03.2021 5 z 5

Opravdu nadherna doplnkova kniha pro fanousky Zemeplochy. Ilustrace jsou uzasne a k tomu komentare autora, kdy a jak co vymyslel a jeste doplnujici komentare ilustratora, jsou velmi zajimave.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Výtvarné umění Zeměplochy v seznamech

v Právě čtených3x