Úvod do andragogiky přehled

Úvod do andragogiky
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329574/mid_uvod-do-andragogiky-7XY-329574.jpg 3 1 1

Vysokoškolská učebnice, dotisky v letech 1999, 2001, 2003. Poznámka: Správné ISBN je 80-7184-542-6, v knize je však uvedeno chybné ISBN 80-7184-381-4. (zdroj: Databáze Národní knihovny ČR)

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Úvod do andragogiky. Přihlašte se a napište ho.

IŠ
22.03.2018 3 z 5

Mám výtisk z roku 2003 a původně jsem chtěla napsat - jestli existuje něco jako akademické peklo, tak tam korektor tohoto textu skončí na hodně dlouho. Potom jsem si ale v publikaci přečetla, že neprošla jazykovou a ani redakční úpravou. Jenomže to měla! Chyb jako máku! Číslovka místo písmena. Neoddělená slova. Chybně uvedená jména. Z vysokoškolského učitele Alexandra Kappa se stane ještě na téže stránce Alexander Knapp. Koukala jsem na to jako sůva z nudlí. Když uvážíš, že se jedná o učební text... a paradoxně ještě zaměřený na vzdělávání. Takže pokud někoho zajímá andragogika, zkuste mladší vydání nebo jinou publikaci. Pokud ovšem nechcete koukat jako Maruška na třináct měsíčků. To by se vám totiž s touto knihou mohlo dost dobře stát.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Úvod do andragogiky v seznamech