Útok titánů 25 přehled

Útok titánů 25 https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464697/bmid_utok-titanu-25-gEI-464697.jpg 5 50 50

Útok titánů série

Eren a Reiner se po letech setkávají a jejich rozmluvou vrcholí i vyhrocená situace v ghettu, kde se zástupce Marleyské říše Willy Tybur chystá vyhlásit válku ostrovu Paradis. Po téhle noci už nebude cesty zpět – ani pro Erena, ani pro mladé eldiánské vojáky, kteří čekají na svou příležitost prosadit se v boji a stát se Titány. Ti všichni budou za své ambice muset zaplatit velmi vysokou cenu...... celý text

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Crew

進撃の巨人25 , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Útok titánů 25. Přihlašte se a napište ho.

jirijanovotny
03.03.2024 5 z 5

Reiner zpytuje svědomí a svěřuje Erenovi podrobnosti o svých skutcích. Eren chápe, protože se zrovna chystá udělat úplně to samé.
Násilí plodí další násilí v tomto kruhu bez konce.

Vidíme tady využití prvku překvapení k zasazení tvrdého úderu nepříteli (druhá strana to může vyložit jako terorismus), opět krásné nasazení obřího titána a jeho schopnosti k "vymazání" velkého okruhu plného nepřátel a armádu Marley s tradičním způsobem boje (pro zbytek světa) vs. Paradise a jejich odm gear (ideální na městský boj a taktiku udeř a uteč).

Velice mě potěšil souboj attack vs warhammer titan. Klasické anime / manga scény jsou: 1. objeví se nepřítel, 2. pronese dlouhý monolog kdo je a proč to dělá, 3. aktivuje svoje schopnosti / aktivuje maximální sílu. Tady to je: 1. warhammer začne proměnu – okamžitě dostává přes držku. Prostě žádný s*aní s mladou paní.

Knižní novinky (10. týden)

07.03.2021

Kniha Útok titánů 25 v seznamech