Útěk z pekla Opus Dei přehled

Útěk z pekla Opus Dei https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45610/utek-z-pekla-opus-dei-45610.jpg 3 25 25

Kniha, kterou se chystáte otevřít, je skutečným příběhem, který se stal. Velmi mladá a zamilovaná se i s manželem dostala do kontaktu s organizací Opus Dei, nic zlého netušíc. Opus Dei řídilo její manželství i mateřství, vybíralo jí přátele, formovalo rodinu, nahlíželo do šatníku, ovlivňovalo výchovu jejích dětí. Vše s vlídnou tváří, ale neúprosně. Pěst v hedvábné rukavičce Nechce se věřit, že trvalo dlouhá léta, než mladá žena procitla a našla sílu své neviditelné okovy zlomit.... celý text

Literatura světová Literatura faktu
Vydáno: , Víkend

Dans l´enfer de l´Opus Dei , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Útěk z pekla Opus Dei. Přihlašte se a napište ho.

Darami87
05.11.2020 1 z 5

Tohle se nedalo dočíst. Příšerné otravné usekané holé věty. Jakoby nešlo o knihu, ale o mizernou slohovou práci žáka páté třídy bez špetky talentu.

Jirinamac
26.11.2019 1 z 5

Všechny takové organizace mi připadají povrchní, falešné, slouží jen k vymývání mozků a psychickému týrání lidí, pokud nežijí podle poslušnosti a pravidel, které určuje jejich víra. Jsem ateista a snažím se dodržovat jen pravidlo slušného chování.

Y.F.N.
12.03.2017 1 z 5

Dosti subjektivní kritika sekty, a to je asi v pořádku proč ne. Avšak ty myšlenky jsou tak uboze splácané dohromady, že se to nedá číst ani po pár sklenicích vína. Chápu proč, nechápu jak.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Útěk z pekla Opus Dei v seznamech

sekty