Utajené případy Sherlocka Holmese přehled

Utajené případy Sherlocka Holmese https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106373/mid_utajene-pripady-sherlocka-holmese-WIX-106373.jpg 4 21 21

Pátrání, jež tato kniha popisuje, nám přibližuje roli, kterou velký detektiv sehrál v sedmi závažných zločinech a skandálech, z nichž některé byly pro monarchii, vládu či bezpečnost národa až příliš zdrcující, než aby mohly být ve své době bezezbytku odhaleny. (www.pitaval.cz)

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Jota

The Secret Cases of Sherlock Holmes

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Utajené případy Sherlocka Holmese. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
18.02.2024 5 z 5

Kniha případů velkého detektiva, která byla sepsaná až po jeho smrti. Příjemné čtení.

ozzak
23.07.2023 4 z 5

Další zajímavá kniha od pokračovatelu díla Artura conana doyla případů Sherlocka holmse tentokrát jde případy které mají co docineni s politickými událostmi. Velmi dobre případy kde autor velmi dobře navazuje na už legendární případy. Doporučuji všem milovníkům Sherlocka ale i dobre detektivní literatury.

CAM
21.07.2013 3 z 5

Utajené případy vypráví doktor John H. Watson, který se po Holmesově smrti rozhodl tyto příběhy sepsat. Případy, které se zdají být na první pohled jasné, dokáže Sherlock Holmes překvapivě rozkrýt.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Utajené případy Sherlocka Holmese v seznamech

v dalších seznamech1x