Utajené dějiny Čech - od pravěku do roku 1435 přehled

Utajené dějiny Čech - od pravěku do roku 1435 https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21415/bmid_utajene-dejiny-cech-od-praveku-do-r-teB-21415.jpg 4 44 44

Utajené dějiny Čech série

1. díl

Od pravěku po husitské války (do roku 1435) Výklad starších českých dějin vycházející z teorie existence tzv. paralelních světů a jejich prolínání do světa lidí. Dějiny lidstva jako dějiny zápasu s obyvateli paralelních světů, kteří spolu s "beztělci" (duchy zemřelých) ovlivňují svět lidí. Dějiny jsou neustálým hledáním rovnováhy mezi člověkem, krajinou a paralelními světy. • Menhiry jako kamenná akupunktura? • Posvátné háje – rezervace pro „návštěvníky odjinud“? • Jak pracovala církev na projektu Ráj? Mohla skutečně zajistit lidem nesmrtelnost? • Pokusili se husité dne 14. 2. 1420 zastavit čas... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Utajené dějiny Čech - od pravěku do roku 1435. Přihlašte se a napište ho.

uzivatel8484
31.10.2022 5 z 5

Kdo nemá základní esoterické/magické/šamanistické vzdělání nemá moc šanci tuto knihu pochopit a tím pádem ani ocenit. Proto je zde asi tolik negativních komentářů. v této knize se probírají historické události, které nelze vysvětlit pouhou materiální vědou. A protože se celý život zajímám o různé magicko-rituální-šamanské směry tato kniha mě s cela uchvátila A to obzvláště teorie o křesťanském "Projektu ráj," jelikož jsem zarytý kritik církví, my připadá jako naprosto revoluční pohled na věc. děkuji touto cestou autorům

tomekbobek
29.07.2022 2 z 5

Energetickými zářiči prodchnuté fantasy, které si bere silnou inspiraci z dějin našeho národa. Místy i docela čtivé.

Iki1
09.05.2022 2 z 5

Autorům této knihy nelze upřít, že umí psát čtivě. Sám si od záhadologů sem tam nějakou knihu přečtu a přemýšlím nad jejich vývody. Občas rozšíří mé obzory. Tato kniha však dle mého soudu je zcela na vodě, bez konkrétních vazeb na historické skutečnosti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Utajené dějiny Čech - od pravěku do roku 1435 v seznamech

v Právě čtených3x