Amber a Chaos přehled

Amber a Chaos https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95771/amber-a-chaos-95771.jpg 4 21 21

Úsvit Amberu série

Návrat do světa Amberu a Dvorů Chaosu. První román trilogie z jediného skutečného světa – Amberu – poodhalil některá tajemství tohoto úžasného světa. V tomto pokračování se opět o něco přiblížíme k samotnému srdci Amberu – a překvapujícím odhalením, která dosud skrývají dráždivé otázky: Kdo a proč vytvořil Amber? Kdo vytvořil Vzor? Jakým způsobem dosáhl Oberon trůnu vládce Amberu? Proč zuří válka mezi Amberem a Dvory Chaosu?... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Classic

Chaos and Amber , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Amber a Chaos. Přihlašte se a napište ho.

Martin_Eli
28.10.2023 4 z 5

Za mě překvapivě vynikající kniha v rámci této série, snese i srovnání s knihami o Corwinovy. Svěží a s mnoha zvraty!

kilometr
08.05.2020 3 z 5

"To se mi moc nelíbilo.Až se mi zježila kůže na zádech.Proti tomu budu muset vybudovat nějakou psychickou obranu.Možná bych mohl použít jako štít proti takovému zneužívání Logru svůj Vzor."60%.

jenda3876
03.10.2018

Začátek byl docela slibný, jak se Oberon seznamuje s Věčností, stínem který sousedí s Dvory chaosu. V polovině knihy zjišťujeme, že děj se nikam neposouvá a naopak konec zbytečně uspěchaný, jakoby John Gregory najednou nevěděl rozumě uzavřít. Oproti předchozímu dílu, je tu jenom minimum postav, lokace se nijak nemění ani nevyvíji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Amber a Chaos v seznamech

2003  72%První stín Amberu