Soumrak přehled

Soumrak https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212233/mid_soumrak-212233.jpg 3 578 578

Temnota se šíří městem. Damon, který býval vždy lovcem, se sám stává kořistí – obětí zlomyslného stvoření, které dokáže ovládnout jeho vůli a které netouží pouze po Elenině krvi, ale přímo po její smrti. Starý les zabydlují podivní krvelační hmyzí tvorové a stromy ožívají vlastními zlovolnými úmysly.

Romány Fantasy Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

The Return: Shadow Souls , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Soumrak. Přihlašte se a napište ho.

MartinaCh27
15.10.2023 3 z 5

Pro mě byl tento díl lepší než předchozí. Bylo to ale náročné a několikrát jsem dokonce uvažovala, že knihu vzdám. V jednu chvíli jsem to dokonce udělala, ale poté jsem se k ní za dva týdny vrátila a dočetla ji. Nakonec jsem za to ráda. I když mám pocit, že se příběh trochu opakuje, stále doufám, že mě něco v knize překvapí a že budu nadále číst.

Atara16
09.07.2023 4 z 5

Za mě lepší díl než předchozí.

vercatko20
21.12.2021 odpad!

Nevím co k tomu dodat. Celá kniha je napsaná jak z Wattpadu, dialogy jsou nesmyslné, a pokud jste viděli seriál, tohle je úplně jiný. Jiná jména, jiné charaktery postav, všechno prostě špatně. Mám doma celou sérii, tak ji se sebezapřením přelouskám, ale jsem vděčná scénáristům seriálu, že se od knihy z 98 % odklonili!
Díl od dílu horší a horší!!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Soumrak v seznamech

v Právě čtených1x
v Přečtených1 144x
v dalších seznamech8x

upíři pro dospívající mládež (young adult)

Lisa Jane Smith
americká, 1965