Universalchymie přehled

Universalchymie https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503468/bmid_universalchymie-7ed-503468.png 4 69 69

Že je časoprostor zakřivený, se ví už dávno a není s tím problém. Ten nastane, až když se v něm vyskytne nečekaná chyba, drobný kaz. Nevím, proč jsem to nenechal být. Proč jsem od toho nedal pracky pryč a strkal do všeho svůj zvědavý čumák. Dominový efekt na sebe nenechal dlouho čekat. Najednou jsem byl v rychlíku, který se řítil přímo do pekla, a mně nezbývalo nic jiného, než na tu konečnou dojet. A to jen kvůli jediný pitomý otázce: Mohla středověká alchymie pohnout vesmírem? Tím mým určitě. Samostatný román... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Universalchymie. Přihlašte se a napište ho.

koumes731
15.05.2024 3 z 5

Mám delší období, že potřebuju číst "jen" čtivé kusy, a tak jsem šáhl i po svém oblíbeném autorovi. Čtivé to je, což o to. Líbilo se mi to, některé nápady fajn (nevím jestli třeba schopnost hlavního hrdiny už někde v něčem byla nebo ne). Nicméně pointu jsem tušil někde ve 2/3 knihy, ten konec byl jako když najednou strašně moc zrychlíte přehrávač a .......konec. Četl jsem od autora lepší knihy, ale zklamaný nejsem. Určitě si brzy najdu další kousek co jsem nečetl a budu se těšit. Jestli se ale k této knize někdy vrátím, to nevím.

Selve
22.03.2024 5 z 5

Po dlouhé době jsem přečetl něco od pana Heteši. Knihu jsem přečetl jedním dechem, zajímavý nápad a super děj. Jen konec se mi zdál trochu divně useklý, ale i přes to se mi kniha fakt líbila a určitě si jí po nějaké době znovu přečtu.

witko
19.02.2024 3 z 5

Trošku jiný Heteša než jsem zvyklý. Bude mi trvat dlouho než to zpracuji. Myslím že umí napsat lepší příběhy, jak již ukázal.

Kniha noci, Stín bohů a další knižní novinky (43. týden)

23.10.2022

Mluvila zmateně s nulovou informační hodnotou.

Přežil. Kdyby nepřežil, nebudu o něm říkat, že je debil.

Dobrý den, tady Terry Trent.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Universalchymie v seznamech

v Právě čtených1x