Zrozená o půlnoci přehled

Zrozená o půlnoci https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212522/mid_zrozena-o-pulnoci-212522.jpg 4 325 325

Údolí stínů série

Na Kylii se poslední dobou řítí jedna nepříjemnost za druhou: rodiče se rozvádějí, přítel se s ní rozešel a navíc ji pronásleduje podivný člověk a Kylie nemá tušení, co po ní chce. Zdá se, že je ale asi jediná, kdo ho vidí, takže si všichni okolo ní myslí, že je blázen.

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Baronet

Born at Midnight , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zrozená o půlnoci. Přihlašte se a napište ho.

Senza Jenka
02.02.2024 4 z 5

Je to pro puberťáky, ale je to moc fajn. Trochu natažené. Americké poměry a zvyklosti v rodinách a školách mě sice do žádné extáze neuvádí, ale odhlédnu-li od toho, kniha je uvěřitelná, sentimentální jen tak akorát a dobře se to čte.

LenkaVes
20.04.2023 3 z 5

Kniha spíše pro náctileté. První díl v pohodě, druhý už mi přišel zbytečně protahovaný, ale asi budu pokračovat, uvidíme jak se to bude vyvíjet. Pravda je, že člověk u takové knížky nemusí vůbec přemýšlet :-)

scarletblue
10.01.2022 5 z 5

Tuhle knihu jsem četla na základce a co si matně vzpomínám, tak tenkrát stála za to:D. Líbila se mi celá série, snad jen pořádné rozuzlení tam chybělo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zrozená o půlnoci v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech10x