Údolí naděje přehled

Údolí naděje
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402330/bmid_udoli-nadeje-N6K-402330.jpg 4 62 62

Matyldiny sny o rodinném štěstí vezmou za své, když na zásnubní hostině ztropí její opilý otec nečekaný skandál. Dosud vážená rodina je najednou přetřásána na veřejnosti a zostuzená dívka prchne z města do tichého vnitrozemí. V zapadlé vesnici nepotká nikoho, komu by se mohla vyplakat na rameni, proto svou bolest svěří papíru. Vůbec netuší, do jaké pasti se dostane, když se z knihy stane bestseller.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Alpress

Im Tal der Eukalyptuswälder , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Údolí naděje. Přihlašte se a napište ho.

Prateri
20.09.2023 3 z 5

(SPOILER) Knihy Elizabeth Haran čtu ráda, i když mé hodnocení nesedí na pěti hvězdičkách. Romantika v Austrálii - Údolí naděje je odpočinkové čtení. Vše je jasné od začátku a i přes trable a nedorozumění se dočtete k uspokojivému cíli - jak pro čtenářky romantických příběhů, tak i pro samotné hrdinky knihy. Příroda Austrálie bývá bonus od spisovatelky. Musím ale konstatovat, že v této knize jsem pocit australského prostředí neměla. Tak snad zase příště.

AndreaP.
27.06.2022 4 z 5

Taková oddechová kniha s krásným popisem australské přírody. Ze začátku mi hlavní hrdinka lezla na nervy, připadala mi jako taková fňukna, postupně jsem si ale tak nějak zvykla. Konec na můj vkus takový moc zázračný, těch šťastných náhod tam bylo trošku moc, nicméně když to shrnu, tak autorka předkládá nenáročnou romantickou, nicméně nepřeslazenou, oddechovku z krásné krajiny. Za mě tak 3,5 *

Szilvia1
15.12.2021 4 z 5

Knížka byla slabší než předchozí knížky,ale dalo se číst.Je vidět,že autorka má ráda svou rodnou zemi,pěkně ji umí popsat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Údolí naděje v seznamech