Učení dona Carlose přehled

Učení dona Carlose
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50192/uceni-dona-carlose-50192.jpg 4 8 8

Srozumitelné shrnutí a vysvětlení světa dona Juana Carlose Castanedy. Kniha je zároveň praktickým průvodcem určeným k provádění technik, které, jsou-li správně použity, umožňují přístup do oddělené skutečnosti popisované Carlosem Castanedou.

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Pragma

Ensenanzas de don Carlos

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Učení dona Carlose. Přihlašte se a napište ho.

AlH3
25.03.2018 5 z 5

nesouhlasím s mariva. spousta cvičení je proveditelná a člověk musí začít drobnými krůčky - přirozeně, otevřít se, nebojovat se sebou.
Jinak je kniha velmi zajímavá i mimo popsané techniky. Dost jsem se v ní našla a donutila mě se pošťárat v další literatuře.

mariva
23.10.2012 1 z 5

Zajímavá kniha, ale pro většinu lidí jsou uvedená cvičení neproveditelná. Ne každý může na delší dobu odejít mimo civilizaci a provádět techniky v knize popsané. Ti, kteří mají možnost odjet někam do americké pustiny a tam pod vedením terapeuta ve skupinách procházet těmito cvičeními, možná mohou dosáhnout osvícení, ale mezi námi Čechy asi moc takových nebude.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Učení dona Carlose v seznamech

v dalších seznamech1x