Učedník a válečný mág přehled

Učedník a válečný mág
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355145/mid_ucednik-a-valecny-mag-NXx-355145.png 5 202 202

Učedník série

Fletcher a jeho přátelé, pronásledovaní orckými šamany a divokými démony, se musí stůj co stůj vrátit z území Aetheru zpět do vlastního světa a ubránit ho před orckou hrozbou. Fletchera ovšem čeká ještě mnohem obtížnější úkol: úhlavní nepřítel albínský ork Chán se chystá se zničit Hominum a pobít jeho nejbližší. V rozhodujícím boji se s ním musí Fletcher střetnout sám.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Alpress

The Battlemage , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Učedník a válečný mág. Přihlašte se a napište ho.

Sss708
26.08.2023 5 z 5

Z této série jsem nadšená!Skvěle se to četlo,děj byl napínavý a rychle ubíhal,hlavní hrdinové sympatičtí.Nejvíce mne bavila první a druhá kniha.Poslední kniha mi přišla uspěchaná,se spoustou nedořešených otázek.Celkově ale super, určitě doporučuji.

Kačí137
16.10.2021 5 z 5

Jako vážně pěkný, ale kruci proč to trochu nenatáhl. To byl jeden střih za druhým. To nemohl v klidu napsat ještě jeden díl, vždyť by to šlo tak krásně roztrhnout. Návrat, zápletka s králem a získání domova a ostatní klidně až další díl. Tohle, to byl prostě fofr. Asi už toho měl plné zuby a chtěl to rychle ukončit, přitom je Učedník vážně super. Můj názor.

Škrfílius
04.01.2021 5 z 5

Je to super ale Othello by neměl strkat nos do jeskyněk do kterých mu nic není.
Tak a teď vážně je to úplně boží a těším se na další pokračování (snad bude).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Učedník a válečný mág v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech1x