Učebnice účetnictví 2019 - 2. díl přehled

Učebnice účetnictví 2019 - 2. díl https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418996/mEItab-EK6-.png 4 1 1

Učebnice je určena především pro studenty třetího ročníku obchodních akademií a středních odborných škol s výukou účetnictví. Studenti jsou zde seznamováni se základy daňové evidence a účetnictví. V účetnictví je kladen důraz na pochopení podstaty účtování a na vysvětlování základního účtování jednotlivých podnikových agend. Výklad je doplněn řadou schémat účtování a jedním nebo více řešených příkladů, na nichž si studenti mohou snadno ověřit, zda danou problematiku pochopili. Úlohy určené k řešení studentům jsou zařazeny na závěr jednotlivých kapitol. Na závěr učebnice je souvislý příklad účtování výrobního podniku.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Učebnice účetnictví 2019 - 2. díl. Přihlašte se a napište ho.

Mr.Fox
21.11.2020 4 z 5

Zábavnější a "stravitelnější" oproti předchozímu dílu. Již se jde více hloubky, do modelových situací a s tím související praktičtější části. Student si více osvěží teoretickou část na příkladech z praxe, více pochopí souvislosti. Pro ucelenější upevnění získaných vědomostí a dalšímu procvičení se nabízí dokoupení Sbírek příkladů k jednotlivým dílům této řady učebnic.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Učebnice účetnictví 2019 - 2. díl v seznamech