Týden blázna přehled

Týden blázna https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/363151/tyden-blazna-MFA-363151.jpg 4 113 113

Lehce esoterický román Týden blázna je napínavým příběhem muže, který v jediném okamžiku ztrácí své blízké, svou rodinu, ale hlavně sám sebe. Po letech tápání ho náhodná krizová situace probírá ze stavu přežívání a on během jednoho týdne dokáže s pomocí svých nových přátel najít svou ztracenou mysl a postupně znova sám sebe. Pomocí tragických i šťastných náhod buduje nové vztahy se svými nejbližšími a svůj nový postoj k životu. Strhující příběh ústí až v téměř kriminální finále.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Týden blázna. Přihlašte se a napište ho.

jitka7326
12.05.2024 3 z 5

Zajímavá zápletka s koncem z červené knihovny.

sonkovaj
19.10.2023 2 z 5

Já dávám 3 hvězdy. První polovina knihy napínavá, strhující, dobře se četla. Líbil se mi zajímavý pohled domácího násilníka na svou oběť, jak klade sám sobě otázky, čím ho vlastně tak provokuje....?

Druhá půlka už tak svižná nebyla a také celkem málo uvěřitelná. Např. za přísné totality jet autem do Jugoslávie přes Rakousko? Je vůbec možné někoho ZBAVIT těžké poruchy osobnosti??

Konec tak trochu z červené knihovny. Všichni se mají rádi, mají se dobře a jestli neumřeli, tak tam žijí dodnes.

lalela
03.02.2023 5 z 5

Opět nádherná kniha od skvělé paní spisovatelky. Knížka mě doslova dostala. Zápletka skvělá, dočtete knihu a nemáte žádné otázky, vše je shrnuto do příběhu. Neumím si představit tu mašinerii, která by se strhal v běžném životě po takovém příběhu. Knížka je psaná lehce, čtivě a zajímavě. Nemohla jsem se od ní odtrhnout.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Týden blázna v seznamech

v Právě čtených6x