Ty a já: Jsi můj důvod přehled

Ty a já: Jsi můj důvod https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427157/mid_ty-a-ja-jsi-muj-duvod-644e2ff551319.png 4 32 32

Argi Chase je obyčejný šestnáctiletý teenager, do jehož života nečekaně vkročí o dva roky starší Markel McKenzie, který se netají tím, že se mu Argi skutečně líbí. Argi ale Markelovým záměrům nevěnuje příliš mnoho pozornosti - alespoň ne hned ze začátku. I to je ale těžší než si zprvu myslí. Na Markela totiž nejde jen tak zapomenout. I přes to Argi předstírá, že nemá o Markelovy city sebemenší zájem. Sám ale nedokáže popřít, že jejich vztah není pouze přátelský. Není tedy žádným překvapením, že je to právě Argi, koho zrazují vlastní pocity, nehledě na to, jak moc se proti nim snaží bojovat. Je možné, že se tyhle zmatené emoce odehrávají pouze v jeho hlavě a necítí nic víc než chvilkové poblouznění? A co když Markel není v některých věcech tak úplně upřímný? Obzvláště v těch, které mohou Argiho tak lehce odradit...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ty a já: Jsi můj důvod. Přihlašte se a napište ho.

marie0412
15.06.2023 5 z 5

Dnes jsem knihu přečetla a krásný příběh dvou mladých lidí. Ani jeden z nich to neměl v životě jednoduché a možná proto si byli tak blízcí. Kniha se četla krásně a příběh byl velmi poutavý. Už se nemůžu dočkat až do přečtu její vylepšenou verzi jelikož mi Markel s Argim přirostli k srdci. Autorce klobouk dolů za skvělé dílo

BlueBook
13.06.2021 5 z 5

Ač už je tato kniha nějakou dobu vydaná, tak já jsem na ni narazila teprve nedávno. Nejdříve mě zaujal přebal knihy, který je moc hezký (v reálu je ještě hezčí), když jsem si pak přečetla anotaci a komentáře ke knize, tak bylo jasno, že tuhle knihu si prostě musím přečíst.
Kniha se mi moc líbila. Příběh je hezky napsaný, dobře plyne, takže i velice rychle utíká a než se nadějete, budete si nadávat (tak jako já), že jste četli tak rychle a knihu už máte dočtenou. Knihu můžu vřele doporučit, stojí za přečtení. :)

Lenka8065
04.12.2020

Mně se kniha velice líbila, příběh Argiho a Markela mě pohltil od začátku až do konce a já tak přečetla knížku za pár hodin. Měla bych ale ke knize i pár výhrad, a to například chyby v textu, což asi není úplně chyba autorky nebo to, že bylo vidět, že autorka ještě není tak zběhlá v psaní. Tím chci říct, že některé části mi přišly nedostatečně popsané, například celý výlet do Paříže bych více rozepsala. Autorka ale na druhou stranu píše poutavě, takže prostě chcete číst stále dál. Takže myslím, že na začínající autorku je toto opravdu dobře napsaná lgbt kniha. Kniha není velká bomba, ale za mě se povedla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ty a já: Jsi můj důvod v seznamech