Tudy na hrad přehled

Tudy na hrad https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495133/mid_tudy-na-hrad-2iP-495133.png 4 32 32

Lomliš. Zapomenutá vesnička na rozhraní dvou okresů, skrytá v lesích jen pár kilometrů od světa, který díky kulturním památkám prosperuje. Kdo by tam chtěl žít? Nikdo. Zvlášť když je pověst vesnice po staletí opředená nelichotivými pověrami a občas se dá narazit na ducha. Přesto se tam pár lidí, jejichž poměry jim nedovolí změnit bydliště, nachází. Když jeden z nich přijde s nápadem, jak prosperovat také, ostatní na něj přistoupí (i když s pochybami). Jak můžou dopadnout osudy celých rodin, které v noci vyrazí na okolní zříceniny, aby si z trosek postavily tu svou? Možná špatně… ale možná taky ne.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tudy na hrad. Přihlašte se a napište ho.

lady.k
23.08.2023 5 z 5

Děj rychle plynul, dost jsem se zasmála :D

Tamten
20.03.2023 2 z 5

Kniha mi tak trochu připomínala české filmové komedie - vtipy se zakládají hlavně na tom, jak jsou postavy hloupé a trapné. Kdo má tento styl rád, bude se mu knížka líbit. Pro ostatní nic moc.

katulkav
30.12.2022 2 z 5

Oddechové čtení,které nepobouří,ovšem v mém případě ani extra nenadchne. Občas jsem se pousmála a za to 2

Billy Summers, Medovník s pepřem a další knižní novinky (20. týden)

15.05.2022

Kniha Tudy na hrad v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x