Trýzeň přehled

Trýzeň https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424558/bmid_tryzen-03A-424558.jpg 4 8 8

Dramatický příběh originálního amerického autora. Autonehoda způsobená pod vlivem alkoholu obrátila Jakeu Dentovi svět naruby. V temných dnech zoufalství se stane nadšeným členem komunity takzvaných prepperů a svého syna Andyho vychovává tak, aby přežil i tu nejhorší katastrofu. Andy studuje na prestižní škole, kde Jake pracuje jako ostraha, a má tajemství, které skrývá i před otcem – je členem počítačového klubu, který bere peníze nechutně bohatým a přerozděluje je potřebným. Cíle jejich útoků si obvykle ani neuvědomí, že byli okradeni. Potom však napadnou nesprávné lidi: brutální drogový kartel odhodlaný získat své prostředky nazpět. Gangsteři postupně berou jako rukojmí Andyho a jeho přátele. Jake, jenž se skrývá v opuštěných tunelech pod budovou školy, dobře ví, že brzy začne zabíjení. Se svým výcvikem, bohatou sbírkou zbraní a dostatkem zásob je poslední a nejlepší nadějí na přežití, jakou studenti – včetně jeho syna – mají.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Oldag

Constant Fear , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Trýzeň. Přihlašte se a napište ho.

DominaCZ
20.08.2020 1 z 5

Domíchané, a fakani, kteří se nas*ali někam, kam neměli, to mě nebralo.

Ta mafiozo linka byla zajímavá, ale štvalo mě, že to bylo portugalsky nebo španělsky a pak až česky. To si mohli nechat.

Alena_S
23.06.2020

Dobrý námět, ale... Není to překombinované? Autor angažoval tolik zápletek, klišé a typů postav. Oceňuji, že svého preppříka ukázal v lepším a rozumnějším světle, než bývá ve filmech. Ale jinak měl málokdo prostor vyniknout. Malý spoiler: Nikdo tam nezačne rodit. Jinak tam najdete snad všechno. Zejména pokud znáte tvorbu Deana Koontze.

meda2007
24.02.2020 1 z 5

Drama, ktere je docela snadne predvidat. Postavy byla napsane tak nejak vselijak, ani jednu z nich jsem si neoblibila. Moc me ta kniha nebavila

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Trýzeň v seznamech

Daniel Palmer