Triumf lásky přehled

Triumf lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4676/triumf-lasky-4676.jpg 4 124 124

V tomto románu autorka dokazuje, že umí mistrovsky vyprávět romantické příběhy nejen z historie. Mladá dívka Lauren je okolnostmi přinucena přijmout zaměstnání v podniku svého vzdáleného příbuzného, bohatého průmyslníka Whitwortha. Ten ji chce zneužít pro průmyslovou špionáž v konkurenčním podniku Sinco a žádá po ní, za patřičnou odměnu, aby se v něm nechala zaměstnat jako sekretářka. Lauren má k takovým praktikám odpor, a proto přijímací pohovor pokazí. Seznámí se však při něm s mladým zaměstnancem Sinca Nickem, zamiluje se do něj, a aby mu byla nablízku, místo sekretářky nakonec získá. Lauren a Nick se sblíží, avšak když Lauren odhalí, že Nick je vlastně majitelem podniku, domnívá se, že s ní jen flirtoval a nechce se s ním dále stýkat. Nicméně Nick ji také miluje a nechce ji propustit. Netrvá dlouho a bezpečnostní služba Sinca zjistí Laureninu pravou totožnost. Ta své jednání nedokáže vysvětlit a zdá se, že jejímu vztahu s Nickem je konec… ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Remedium

Double Standards , 1984

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Triumf lásky. Přihlašte se a napište ho.

Ála1968
09.08.2023 5 z 5

Sice to byla taková jednohubka,ale byla nádherná,jak je u této spisovatelky zvykem.

mariva
27.07.2022 4 z 5

Romantický příběh, Nick mi moc sympatický nebyl, ale kniha se pěkně četla.

Marci_Vaj
13.02.2022 4 z 5

Od Judith mám ráda historické příběhy, ale tento - ze současnosti se skutečně povedl. Rukopis spisovatelky je poznat, a proto to bylo skvělé :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Triumf lásky v seznamech

v dalších seznamech1x