Třináct zrcadel mé duše přehled

Třináct zrcadel mé duše
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/103963/trinact-zrcadel-me-d.jpg 4 21 21

Druhé vydání úspěšné knihy světoznámého horolezce, kterou napsal u příležitosti svých padesátin v roce 1994 jako ohlédnutí za dosavadním životem. Vypráví v ní o horách, o svých výstupech, cestách, o své rodině, dětech, přátelích, o všem, co vzrušuje miliony jeho obdivovatelů i čtenářů jeho knih. Knihu doplňuje množství autorových barevných fotografií.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Třináct zrcadel mé duše. Přihlašte se a napište ho.

Renca.ch
19.11.2022 4 z 5

Zajímavě napsaná kniha o horolezcově životě a jeho myšlenkách, autor je velmi svérázná osobnost. Knihu jsem začala číst po tom, co jsem navštívila jeho horské muzeum v Tyrolsku a chystám se na další autorovy knihy.

ludek7426
15.08.2020 5 z 5

"Když o sobě přemýšlíme, nevíme, kdo jsme. A když se představujeme, říkáme jen to, co se nám hodí. Nasazujeme si masky.
Člověk prozrazuje svou duši jen tím, co dělá. Povím vám tedy, co dělám, abyste pochopili, kdo jsem"
Reinhold Messner
Vždy se mi líbily knihy Reinholda Messnera, jeho myšlenky, pohled na svět, i vše co dokázal - jak říká - "v rámci hranic které jsem si sám stanovil".
Člověk ani nemusí zdolávat osmitisícovky nebo projít napříč Antarktidou, aby se ve spoustě toho, co je zde napsáno našel.

mholecek
28.12.2019 5 z 5

...velmi poutavá kniha...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Třináct zrcadel mé duše v seznamech

v Právě čtených1x