Trigger Point- Spoušťové body a jejich odstraňování- návod k samoošetření přehled

Trigger Point- Spoušťové body a jejich odstraňování- návod k samoošetření https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54290/spoustove-body-a-jejich-odstranovani-54290.jpg 5 13 13

Naše svaly mohou obsahovat ztuhlá místa vyznačující se zvýšeným napětím. Říkáme jim spoušťové body (angl. trigger points). Tyto body bývají zdrojem bolesti, omezení pohybu a dalších potíží.Tato kniha je průvodcem (se snadným vyhledáním konkrétních potíží podle obrazového rejstříku) na cestě k rozpoznání těchto bodů a pomocí manuálního tlaku k jejich odstranění. ... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Poznání

Trigger Point. Self- Care Manual. For Pain-Free Movement , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Trigger Point- Spoušťové body a jejich odstraňování- návod k samoošetření. Přihlašte se a napište ho.

PavlaTr
31.01.2021 5 z 5

Pěkná kniha .Člověk si s její pomocí dokáže ulevit od bolesti sám doma .

konicekbily
19.11.2018 5 z 5

Konečně se mi dostala do rukou knížka zabývající se bolestmi pohybového aparátu. Jako amaterskému felčarovi-fyzioterapeutovi pro mé nejbližší okolí mi objasňuje postupy pro zásahy na mém těle a na tělech přátel. Aspoň někdy vypadám jako génius!

Laviedete
26.02.2018 5 z 5

Vynikající kniha se skvělým popisem bolestivých bodů na těle a jak si od bolesti pomoci. Osobně mi velmi pomohla s nalezením problému v pohybovém aparátu. Velmi doporučuji mít doma.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Trigger Point- Spoušťové body a jejich odstraňování- návod k samoošetření v seznamech

v Právě čtených4x

masáže léčebná rehabilitace péče o zdraví

Donna Finando
americká
2008  92%Trigger Point- Spoušťové body a jejich odstraňování- návod k samoošetření
2004  60%Fundované doteky
2009  60%Léčba dětí masáží