Tři tváře komunitního dobrovolnictví: neformální pomoc, organizovaná práce a virtuální aktivismus přehled

nehodnoceno
Tři tváře komunitního dobrovolnictví: neformální pomoc, organizovaná práce a virtuální aktivismus https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464002/mid_tri-tvare-komunitniho-dobrovolnictv-ug8-464002.png 0 0 0

První část publikace seznamuje čtenáře s koncepty komunity a dobrovolnictví, s jejich definicemi, typologií a vývojem. Druhá část začíná stručným přehledem vývoje komunitního dobrovolnictví v ČR a popisem metodologie sběru empirických dat. Největší prostor je pak věnován sekundární analýze dat získaných reprezentativním kvantitativním výzkumem, jehož původním cílem bylo identifikovat vzorce a hodnoty dobrovolnictví v české společnosti.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tři tváře komunitního dobrovolnictví: neformální pomoc, organizovaná práce a virtuální aktivismus. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tři tváře komunitního dobrovolnictví: neformální pomoc, organizovaná práce a virtuální aktivismus v seznamech