Tři škaredé středy a sedm dalších elegií o zlých dnech přehled

Tři škaredé středy a sedm dalších elegií o zlých dnech
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161226/tri-skarede-stredy-a-161226.jpg 3 11 11

Soubor vzpomínkových próz českého prozaika a publicisty se zamýšlí nejen nad některými osudovými momenty novodobé české historie, ale i nad hořkými zážitky z jeho osobního života.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tři škaredé středy a sedm dalších elegií o zlých dnech. Přihlašte se a napište ho.

iška
29.06.2020 3 z 5

Drobná ohlédnutí za událostmi osobního života v ne zrovna příznivých dobách. Cítila jsem nadhled a úsměv, ale byl to takový smutný úsměv.

Pablo7
30.03.2018 3 z 5

Autor popisuje tři významné dny v našich dějinách dle svých osobních zážitků. Pak přidává pár vzpomínek ze svého života. I když téma je pro mně zajímavé, tak mě některá vyprávění přišla trochu nedůvěryhodná. Nějak mě kniha nedokázala nadchnout. Snad je to i tím, že jsem předtím o autorovy četl, že byl udavač.

Blue
12.05.2013 3 z 5

Je mi to velmi líto, ale za tuto drobnou knížku svého oblíbeného spisovatele nemohu pochválit. Je to pouze recyklace některých příběhů, které známe z jeho předchozích knih.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tři škaredé středy a sedm dalších elegií o zlých dnech v seznamech