Vikomt de Bragelonne alebo Po desiatich rokoch 1 přehled

Vikomt de Bragelonne alebo Po desiatich rokoch 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29136/vikomt-de-bragelonne-alebo-po-desiatich-rokoch-29136.jpg 4 186 186

Sledujúc životné osudy mladého vikomta de Bragelonne, syna starého, dobre známeho Athosa, stretávame sa opäť aj s ďalšími hrdinami Troch mušketierov, s Porthosom, Aramisom a najmä s d’Artagnanom. Sú o tridsať rokov starší, no svojimi vlastnosťami, hrdinstvom, odvahou, statočnosťou, ktorými nás nadchýnali v prvých zväzkoch svojich príbehov, vedia nás upútať aj v rokoch, keď sa pomaly blíži súmrak ich života.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Historické romány
Vydáno: , Tatran (Bratislava)

Dix ans après, ou, Le Vicomte de Bragelonne , 1848

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vikomt de Bragelonne alebo Po desiatich rokoch 1. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
17.02.2024 4 z 5

Toto pokračování mě moc nezaujalo. Už to prostě není ono.

Naďa2411
20.12.2023 5 z 5

V době na střední škole čteno jako povinná četba, nyní poslechnuto v aknize, poznají, že i láska může být zrádná a opět platí: "Jeden za všechny, všichni za jednoho", jdu na 4. díl.
Pěkná historická kniha, která je námětem pro televizní zpracování a muzikálů. Obě verze jsem viděla, nádherný.

Pavelpi
01.05.2020 4 z 5

Tahle kniha je už trochu slabší.Hlavně ta část po smrti Mazarina už je taková roztahaná,ale pořád osudy našich hrdinů ještě dokáží upoutat čtenáře a to je hlavní.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vikomt de Bragelonne alebo Po desiatich rokoch 1 v seznamech

v Právě čtených1x