Trénink podle srdeční frekvence přehled

Trénink podle srdeční frekvence
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/132643/trenink-podle-srdecni-frekvence-132643.jpg 4 5 5

Publikace vás provede praktickým řízením tréninku na základě měření srdeční frekvence. Všem sportovcům, trenérům a fitness instruktorům ukáže, jak je možné pomocí sporttesteru využít nejmodernější technologie při kontrole tréninku, zvyšování výkonnosti a udržování kondice. Autoři Roy Benson a Declan Connolly se s vámi podělí o mnohaleté zkušenosti a poznatky, které vám pomohou zjistit nedostatky v přípravě a ukážou vám, jak vytvářet cílené programy pro získání kondice, zlepšení vytrvalosti, zvýšení laktátového prahu a v neposlední řadě i k nárůstu výkonu. V knížce naleznete i konkrétní ukázkové programy a tréninkové plány pro vytrvalostní sporty: chůzi, běh, jízdu na kole, plavání, triatlon, veslování, běh na lyžích.... celý text

Literatura naučná Sport
Vydáno: , Grada

Heart Rate Training

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Trénink podle srdeční frekvence. Přihlašte se a napište ho.

JSmerda
16.05.2024 5 z 5

Chtěl jsem změnit přístup k tréninku běhu a trochu si prohloubit teoretické znalosti. Knížka je napsaná velmi srozumitelně (i pro absolutní laiky) a návodně. Občas mě vadilo, že již vysvětlenou věc autoři znovu a znovu vysvětlují a někdy je to vysvětlení až moc "pro blbé". Nicméně, zamýšlený cíl knížka splnila - vytvořil jsem si nové tréninkové plány a přijde mi, že po dlouhé době se zlepšuji.

milan.krimsky
03.06.2019 4 z 5

Pro ty, kdo právě začínají s běháním, trailem, plaváním, chůzí, naprosto ideální, jen jsem se tu a tam ztrácel v číslech

Atalera
19.02.2019 3 z 5

Na prvotní seznámí v pohodě.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Trénink podle srdeční frekvence v seznamech

Autorovy knížky

Roy Benson