Transformers #2 přehled

Transformers #2
https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/7740/transformers-7740.jpg 3 5 5

Transformers série

Před čtyřmi milony let přišli z Cybertronu, světa tvořeného pouze mechanismy...Světa, odpradávna rezervaného válkou mezi hrdinnými Autoboty a zločinnými Deceptikony. Tito živí roboti s obrovskou silou a témeř nadpřirozenou schopností měnit se na automobily, létající stroje, zbraně a další mechanismy, neustáli v boji ani na Zemi, kde zanedlouho prosluli pod jmeném Transformers. Sparkplug Witwicky byl unesen Decepticony, aby jim vyrobil palivo, aby měli dostatek sil, a pak dobili Zemi, Autoboti se dopravili mezitím na Ark, aby je Ratchet opravil, ale nemají dostatek sil, aby osvobodili Busterova otce. Mezitím se kolem Decepticonské pevnosti shromažďuje armáda a novináři, mezi fotografi je i Peter Parker, který jako Spiderman chce udělat nějaké fotky, místo toho, ale potká Autobota Gearse, kterému nabídne pomoc...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Transformers #2. Přihlašte se a napište ho.

Ivan Kučera
28.10.2019 2 z 5

Prekvapivo ukecané, ale v zlom, pretože dialógy fakt nestojí za to komentovať. Kresba zastaraná, akcia detto. Trocha oživenia tomu dal Spider-Man vo svojom venomovskom kostýme, ale ani on z tohto zošita nerobí žiadny veľký zázrak (a Nick Fury má fakt len absolútne nepodstatné cameo). 2* za nostalgiu.

Lusa
18.03.2011 5 z 5

Na tohle pokračování jsem čekala dost dlouho, takže jsem ho měla v cuku letu přečtené XD
Jinak komiks moc povedený a výborný děj.

SPOILER

Spidermana jsem teda opravdu nečekala a docela mě překvapila podrážděnost a zlost Autobotů, kterou jsem v seriálu neviděla, je vidět, že komiks jel ve vlastních kolejích.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Transformers #2 v seznamech

Transformers