Transatlantické vztahy v době krize: Hegemonie USA a emancipace Evropy po 11. září 2001 přehled

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232553/mid_transatlanticke-vztahy-v-dobe-krize-232553.jpg 3 1 1

Kniha Transatlantické vztahy v době krize se zabývá podobou současného mocenského uspořádání mezinárodní politiky, kterému vládnou Spojené státy americké a kde se snaží prosadit i Evropa. Teroristické útoky na New York a Washington 11. září 2001 neoslabily dominantní postavení Ameriky, ale předznamenaly období nového mocenského vyvažování mezi oběma stranami Atlantického oceánu. Kniha ukazuje krizi vztahů mezi USA a evropskými mocnostmi v době vlády amerického prezidenta George W. Bushe a pokouší se charakterizovat transatlantickou roztržku z vícero úhlů. (Text distributora)... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Transatlantické vztahy v době krize: Hegemonie USA a emancipace Evropy po 11. září 2001. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Transatlantické vztahy v době krize: Hegemonie USA a emancipace Evropy po 11. září 2001 v seznamech

mezinárodní vztahy diplomové práce politologie

Autorovy knížky

2009  60%Transatlantické vztahy v době krize: Hegemonie USA a emancipace Evropy po 11. září 2001