Tragická historie nás dvou přehled

Tragická historie nás dvou
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/350182/mid_tragicka-historie-nas-dvou-d9p-350182.png 4 99 99

Brie bylo šestnáct, když jí její kluk oznámil, že už ji nemiluje a jí z toho puklo srdce. Doslova. Teď, když je oficiálně M&M (mrtvá a mrtvější), musí překonat všech pět stádií smutku. S tím jí má pomoci Patrick – záhadný kluk, o němž Brie vlastně vůbec nic neví. Jak se ale může pohnout dál, když je nucena sledovat, jak se její rodina pomalu rozpadá a navíc zjišťuje, že Jacob s její nejlepší kamarádkou před ní skrývají zdrcující tajemství?... celý text

Literatura světová Fantasy Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

The Catastrophic History of You and Me , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tragická historie nás dvou. Přihlašte se a napište ho.

simca9342
22.06.2023 5 z 5

(SPOILER) YA román o smrti psaný s humorem.

Bria dcera známého kardiologa zemře po tom, co jí přítel zlomí srdce.
V příběhu se otevírá pohled na svět z jiného a pro většinu z nás smutného až tragického konce. Svět po smrti může být ale zábavný, být v tom samém podniku, kde jste byli za vašeho života může být sice nudné , ale také se nabízí možnost potkat se s novou tváří , která sype humor a sarkasmus (naznačeno v ději) kudy chodí. Patrick spolu s Brie se stanou kamarády a na Jacoba nachystají překvapení v podobě pomsty, na kterou nikdy nezapomene.
Zatímco se ale ve světě živých rodina hádá ohledně zdravotního stavu Briina srdce a navenek se snaží v rámci možností žít , Bria vše vidi. Čteme příběh jejma očima.

Jednotlivé kapitoly a části příběhu jsou složené z alb a písní různých umělců.

girdi
03.04.2021 3 z 5

Nakonec dávám 3,5 hvězdy, protože nápad byl originální, ale nějak mě to nevtáhlo. Hlavní dějová linka byla za mě až moc prvoplanovitá a když přišel nějaký zvrat nebo dokonce překvapení, tak mě to nikdy nezasáhlo, tak jak by mělo. Nešlo to dostatečně do hloubky. Ale četlo se mi dobře i slzička ukápla, takže vážně, skoro ty čtyři hvězdy.

Karinka2012
28.02.2021 5 z 5

Zajímavá knížka, zaujala mě. Po celý příběh napínavá, doporučuji. Přečetla jsem ji za tři dny.

Knižní novinky (10. - 28.7.)

11.07.2017

Kniha Tragická historie nás dvou v seznamech

v dalších seznamech4x