Tos přehnal, miláčku přehled

Tos přehnal, miláčku https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41444/tos-prehnal-milacku-41444.jpg 3 65 65

Tématem povídek jsou milostné vztahy poznamenané nevěrou, malými i velkými konflikty, nesouladem, drobnými zlozvyky i rozčilujícími stereotypy a někdy jen pouhým mlčením. Co s tím? Říct si dost, takhle žít nechci, rozejdeme se? Nebo se s problémy smířit a zůstat spolu, i když už to není a nejspíš ani nebude takové jako dřív? Má smysl pokračovat? Nebo udělat definitivní tečku a poohlédnout se po jiném partnerovi? Zatímco někteří autoři čtivých povídek zvolili spíše vážný tón, jiní přidali ironii, humor a nadsázku. Tak jako v životě slzy i smích.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tos přehnal, miláčku. Přihlašte se a napište ho.

sarekaslukova
08.11.2018 4 z 5

Podle názvu knihy jsem očekávala humorné, oddechové povídky, ale musím uznat, že přestože jsem se u některých velmi nasmála ( třeba při spláchnutí babičky do záchodu), tak to vůbec oddechové povídky pro mě nebyly. Každá měla nějakou svou hloubku, o které se dalo přemýšlet.

Znedla
04.11.2018 4 z 5

Soubor krátkých povídek ze života s tak trochu trpkou příchutí.
Některé povídky se mi líbily více, některé méně.
Přečteno jako zpestření mých cest z práce a do práce a také jako Výzva 2018 - Kniha od více autorů.

bekule
31.10.2018 2 z 5

Kratičké povídky ze života, perfektně se hodí na krátkou cestu veřejnou dopravou nebo k ukrácení času do čekárny u doktora. Srovnávací test, Odložené derby, Tanečky a Laura mě bavily, ostatní byly spíš nudné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tos přehnal, miláčku v seznamech