Dům U kanálu přehled

Dům U kanálu
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/213908/mid_dum-u-kanalu-213908.jpg 4 304 304

Tommy & Pentlička série

Tommy a Pentlička Beresfordovi (mimo jiné neohrožení hrdinové detektivky Tajemný protivník) si zpestří své maličko nudné stáří návštěvou tety Ady v penzionu Slunné vrchy. Jedna z jeho obyvatelek, paní Lancasterová, osloví Pentličku prazvláštní otázkou na dítě za krbem. Tři týdny nato teta Ada umírá.

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Knižní klub

By the Pricking of My Thumbs , 1968

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dům U kanálu. Přihlašte se a napište ho.

ivetka859
31.03.2024 5 z 5

Číst od A. Ch. příběh, který není o Poirotovi, je pro mě pořád ještě trochu zvláštní a většinou od takové knížky nemám velká očekávání. A zatím mě to, možná proto, vždycky mile překvapilo.
Tommy a Pentlička působí od začátku jako dost akční pár - hotoví Neo a Trinity své poválečné doby. Tím spíš jsem nevěděla, kam se děj vyvine. A v tom byla možná největší síla - matení čtenáře skrze střídání malých a velkých dějů, kauz, událostí a střípků.
Na 200 stran se toho vešlo přehršel. A opět přišlo pár momentů, kdy jsem se ztrácela v záplavě informací. A ačkoli v ději figurovalo dost párů a romancí, neměla jsem na konci povit nějaké americké přeslazenosti, jako třeba ve Zkoušce neviny ad.
Za mě jedna ze skvělých autorčiných knih.

petrarka72
16.09.2023 3 z 5

Není to nejkonzistentnější ani nejpřehlednější případ paní Agathy. Než se propracujete k tomu, o jaký zločin vůbec jde, uplyne skoro 200 stran. Ne že by to bylo plynutí nepříjemné - Tommy a Pentlička jsou prima společnost, a to v každém věku - ale detektivní zápletka tentokrát dostala trochu na frak.

ninano
15.08.2023 4 z 5

Příběhy, ve kterých vyšetřují Tommy s Pentličkou, mi příliš k srdci nepřirostly.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dům U kanálu v seznamech

v Právě čtených1x