Tomáš Rosický - Hvězdám v patách přehled

Tomáš Rosický - Hvězdám v patách
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109623/tomas-rosicky-hvezda.jpg 4 24 24

Hvězdám v patách je knížka, která mapuje kariéru jednoho z nejlepších fotbalistů samostatné České republiky Tomáše Rosického od raného dětství až po velkolepý přestup do slavné Borussie Dortmund. Dozvíme se zde, jak všechny důležité události viděl on sám a zároveň zde autor dává prostor také lidem, kteří se neustále pohybovali v jeho okolí a měli velký vliv na jeho sportovní i životní vývoj. V této knížce je také spousta zajímavých ilustrací, a to nejen ze sportovního, ale i z osobního života. Tomáš později (po vydání knížky) přestoupil do ještě slavnějšího Arsenalu Londýn a také se stal kapitánem české reprezentace.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tomáš Rosický - Hvězdám v patách. Přihlašte se a napište ho.

Wara
13.07.2022 3 z 5

Hodně fotek a vzpomínek rodičů, trenérů, spoluhráčů, manažerů... Trošku víc reklamy než by se mi líbilo, ale nejvíc mě mrzí to, že knížka končí tam, kde to vlastně začala až být zajímavé. Tj. chybí kariéra v Dortmundu a pak v Arsenalu. Doufám že někdy za pár let někdo napíše ucelenější knížku kam se vejde i návrat T10 do pražské Sparty... Tam by zajímavého materiálu mohlo být až až :).

n.ezn.amy
04.05.2020 5 z 5

Memoáry Malého Mozarta, který se zařadil mezi legendy pražské Sparty, jehož kariéra mohla být mnohem úspěšnější nebýt jeho zranění. Moc hezká kniha plná krásných fotek toho fenomenálního hráče

BlanickyRytir
18.01.2019 4 z 5

Malý mozart ..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tomáš Rosický - Hvězdám v patách v seznamech

v Právě čtených1x