To prší moře přehled

To prší moře https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483605/bmid_to-prsi-more-OQv-483605.jpg 4 1589 1589

Napínavé psychologické drama jedné zdánlivě obyčejné rodiny, ve kterém autorka umožní čtenáři nahlédnout do křehkých duší, osudů a životů, které jsou tak podobné těm co žijeme. S lehkostí sobě vlastní vypráví nelehký příběh o pocitech. O bolesti, o nedorozumění, o strachu, o bezpodmínečné lásce, o otázkách a odpovědích, které se všichni snažíme v životě najít. O naději.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize To prší moře. Přihlašte se a napište ho.

Mojemaličkost
24.03.2024 2 z 5

Kniha mě nijak nezaujala. Hlavní hrdinka je těžce nesympatická jako popravdě všechny postavy v knize. Měla jsem opravdu problém se vcítit do jakékoliv z nich. Na druhou stranu bylo aspoň jejich jednání konzistentní a dávalo smysl v rámci postavy. Přesto je škoda, že se vlastně nikam neposunuly. Příběh byl dost utahaný a celkově mě zklamal. Konec mě překvapil, ale mé mínění o příběhu to moc nezlepšilo.

hlavajda93
15.03.2024 3 z 5

Kniha nebyla špatná, ale celou dobu na mě působila hrozně depresivně. Hanka byla hrozný spratek. Chápu, že to měla v životě opravdu těžké, ale i přesto se nemusela chovat, tak otřesně. Ale líbilo se mi, jak se nakonci vzpamatovala a hlavně, že se zbavila Huberta.

IroKlára
05.02.2024 5 z 5

...No tak to byl nářez... První knížka od autorky a opravdu WAU... Hanku bych asi mlátila od rána do večera... A asi bych opravdu ráda věděla jak dopadla. Za mě jasných pět, ráno v práci budu vyoraná myš, protože jsem to MUSELA dočíst

E-knihy zdarma aneb Nevystrč nos z knížky

26.03.2020

65 knižních novinek (23.10. - 5.11.)

23.10.2017

Žebříček nejprodávanějších eknih (červen)

04.07.2017

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

To je pravda, ale i bolest se dá prožít nebo umřít. Všechny okamžiky jsou si něčím podobné. Ty nejhezčí i ty nejhorší. Všechny mají něco společného a v sobě něco výjimečného. Když nic jiného, tak to, že úplně všechny nám zkracují život. Všechny do jednoho, a je jen na nás, kolik těch vlastních okamžiků prožijem a kolik jich umřem. Já jsem je umřela skoro všechny. Skoro celý svůj příběh. Nic jiného skutečně nevlastníme. Jen ten příběh, co se tak často podobá jinému, a přitom je jenom náš. Sedím tedy a musím se dívat na to, jak si ten svůj ničíš. Jako já před lety. Vím dobře, jak jednoduché je vzdát se.

Kniha To prší moře v seznamech

v Právě čtených31x
v Přečtených2 598x