To nejlepší ze Smoljaka, Svěráka a Járy Cimrmana II přehled

To nejlepší ze Smoljaka, Svěráka a Járy Cimrmana II https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179071/to-nejlepsi-za-smoljaka-sveraka-a-jary-cimrmana-ii-179071.jpg 5 30 30

Druhá část nejlepších dramatických vstupů, fejetonů a písniček Divadla Járy Cimrmana, tentokrát ve výběru Jiřího Justa. Ladislav Smoljak a Zdeněk Svěrák se svorně dělí o příležitost představit svoji tvorbu, kterou volně inspiroval Jára Cimrman, a nejen on. Součástí výboru je i poslední hra této autorské dvojice - Švestka, stejně jako scénáře televizních inscenací Tvrdý chleba a Případ Platfus. Vzhledem k oblibě diváků a čtenářů není nutno tento výbor zvláště doporučovat.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize To nejlepší ze Smoljaka, Svěráka a Járy Cimrmana II. Přihlašte se a napište ho.

JancaMia
17.09.2023 5 z 5

Povinný klenot v knihovničce každého vášnivého čtenáře =)

MíšaS.
09.05.2023 5 z 5

Opět milé a vtipné čtení.

1amu
12.10.2019 5 z 5

Netradiční, ale skvělý obsah. V prvé řadě (pro mne) neznámé fejetony, pak písňové texty. Znáte třeba Vzpomínku na Ježka, nebo Barbora píše z tábora a další ?
Nebo Internet-Informační šapitó Járy Cimrmana (to jinak seženete pouze na CD).
Kapitolou samou pro sebe je hra Hymny o L.Smoljaka, kdysi beznadějně vyprodaná v divadle na Zábradlí.
Široký okruh příznivců "Největšího Čecha" - myslím ty, kteří se ještě s touto knihou nepotkali - neváhejte !

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha To nejlepší ze Smoljaka, Svěráka a Járy Cimrmana II v seznamech

v dalších seznamech1x