To na tobě doschne přehled

To na tobě doschne
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/235403/mid_to-na-tobe-doschne-235403.jpg 4 418 418

Nekonečné trampoty a patálie autorovy velké rodiny popsané laskavým humorem. Začtěte se do dobře známých situací, které vznikají mezi manžely, dětmi i sourozenci a často přerůstají v neřešitelné situace, které hrozí přerůst v tragédii, pokud je neumíme obrátit v legraci.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize To na tobě doschne. Přihlašte se a napište ho.

archivářka115
05.05.2024 4 z 5

Skvělá knížka. Nejvíc se mi líbila povídka To na tobě doschne. Je to už dávno, ale i mně máma občas říkala, to na tobě doschne. Po přečtení této povídky jsem se
vrátila do dětství.

work
10.02.2024 4 z 5

Nobelovu cenu za literaturu za tyto povídky Ivan Kraus nedostane, na druhou stranu je ohromně osvěžující si přečíst (v mém případě poslechnout) knížku, která je prostě... milá. Některé povídky jsou lepší, některé horší, jak už to tak u povídek bývá, ale každodenní trampoty Krausovic rodiny jsou tu popsány způsobem, že se v některých momentech určitě sami také poznáte. A poznali se v nich i děti, se kterými jsme audioknihu poslouchali cestou za sněhem, takže se občas smálo celé auto. A to je, myslím, to nejlepší doporučení.

SUC185
09.02.2023 5 z 5

Krátká povídková knížka ze života "normální" rodiny v nenormální době, která neskutečně pobaví a zahřeje u srdce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha To na tobě doschne v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech5x