To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech přehled

To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424017/bmid_to-jsem-z-toho-jelen-vypraveni-o-ce-b7t-424017.jpg 5 8 8

Víte, že divočák s chutí slupne i malou srnku, zajíc je mistr kamufláže a kachna se může zamilovat do nafukovacího míče? A že tohle všechno už dávno vědí mistři na slovo vzatí – myslivci? Ne nadarmo je slovo myslivost odvozeno od slova myslet. Moudře a citlivě pečovat o les a chránit ho před pytláky přeci jen vyžaduje nějaké umění! Myslivci si dokonce vytvořili svoji vlastní tajnou řeč. Jestli jí chcete rozumět, dozvědět se třeba, co je to šoulačka nebo čiplenka, že kazatelna není jen v kostele, jak vypadá hon, co dělají lovečtí psi a jak žije divoká zvěř v lese, pak je pro vás tato kniha jako stvořená.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech. Přihlašte se a napište ho.

4809
17.10.2022 5 z 5

Pro děti toho o myslivosti moc není. A už vubec ne tak uceleného a krásného. Miluju. :)

Jana283
22.08.2022 5 z 5

Krásná kniha o přírodě a české myslivosti. Objednáno několik kusů a rozdávám všem vnímavým dětičkám. Děkuji paní Lukešové za tento krásný počin.

knihařka2
26.06.2021 5 z 5

Pro děti jako takové první střetnutí s myslivostí si myslím, že je perfektní. Spoustu krásných ilustrací a texty krátké ale zajímavé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech v seznamech

v dalších seznamech5x

Tereza Marianová
česká, 1993
2019  100%To jsem z toho jelen - Vyprávění o české přírodě a jejích lidech
2020  96%Velký příběh Velké pardubické
2021  89%Květolelo
2020  90%Jak se koník ztratil (a zase našel)
2022  85%Keřolelo