Tim Tolar aneb Prodaný smích přehled

Tim Tolar aneb Prodaný smích
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343863/bmid_tim-tolar-aneb-prodany-smich-jcT-343863.jpg 5 14 14

Tim Tolar je výjimečný malý chlapec, který se umí smát nenapodobitelným zvonivým smíchem. Jednoho dne však svůj smích prodá tajemnému cizinci za schopnost vyhrát každou sázku. Když si uvědomí, o co přišel, vydává se do světa tajemného cizince najít. Na svém putování zažije mnohá dobrodružství. Podaří se mu nakonec získat svůj smích zpátky?... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Timm Thaler oder Das verkaufte Lachen , 1962

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tim Tolar aneb Prodaný smích. Přihlašte se a napište ho.

Ira13
10.09.2023 4 z 5

Kniha skoro stejného věku jako já a pro čtenáře od 9 let. Ale proč si ji neprečíst.
Je to vlastně smutný příběh o klukovi, který prodal svůj smích a ten mu pak moc scházel. Poučení? Bez smíchu žít nelze a navíc má i léčivé účinky

Risris
29.11.2017 5 z 5

Parádní kniha , dosti i velká.
Je to krásný příběh, o klukovi
který prodal svůj smích za peníze, ale chce svůj smích zpět protože se nemohl už vůbec smát. V knize je i spousta dobrodružství. Takže mě perfektní kniha.

adelinka
08.10.2016 5 z 5

Veľmi pekná kniha, určená skôr pre deti a mládež, ale prečo nie? Malý chudobný chlapec predá svoj smiech bohatému mužovi. Postupne si uvedomuje, že jeho krásny smiech je viac ako bohatstvo.....milé čítanie....

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tim Tolar aneb Prodaný smích v seznamech