Tiene nad Notre-Damom přehled

Tiene nad Notre-Damom https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395237/bmid_tiene-nad-notre-damom-BXX-395237.JPG 4 53 53

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tiene nad Notre-Damom. Přihlašte se a napište ho.

Jara.v
08.01.2024 5 z 5

Senzační kniha, která se skvěle četla. Nevyhledávám témata kolem 2. světové války, ale tento příběh mě úplně pohltil. Hlavní padouch, jak se občas píše, byl patrný už asi od čtvrtiny knihy, ale v napětí kniha udržuje až do konce.

icezero
25.12.2022 5 z 5

Skvěle napsaná kniha s příběhem na pozadí vývoje, začátku až po konec valky ve Francii. Právě z toho pozadí příběhu se člověk dozví spoustu dalších informací o tom, jak fungovala a možná že i stále funguje zpravodajská síť tajných organizací. Ten konec byl pro mě sice trošku očekávaný, ale i tak hodnotím lépe než spoustu dalších knih s válečnými příběhy

mataaskorice
18.05.2021 5 z 5

Skvělá knížka. Čtivá od A do Zet. Je to napínavé a zároveň se čtenář dozví řadu zajímavých věcí z historie. Nicméně mi vytanul na mysli postoj Francie při dohodě v Mnichově. Jenže... po bitvě je každý generál. Sílu extrémního nacionalismu (nejen toho německého) bylo tehdy nejspíš těžké odhadnout. To, o jak propracovanou síť kontaktů na mezinárodní úrovni se jedná, se začalo ukazovat pozvolna.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tiene nad Notre-Damom v seznamech

v Právě čtených1x